Vítejte v internetovém obchodě Bike Sport Vratimov

Způsoby platby

Bankovním převodem
Můžete využít možnosti platby bankovním převodem na číslo účtu 43-5334310247 / 0100 (Komerční banka) jako variabilní číslo použijte číslo Vaší objednávky (bude Vám zasláno na Vámi uvedený email. Zboží je expedováno v okamžiku přijetí platby na náš účet.
Hotovostní nákup
Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.
Splátkový prodej - CETELEM
Splátkový prodej od společnosti CETELEM, rychlé a snadné vyřízení, stačí pouze dva doklady s fotkou.
Nemáte pohromadě dostatek finančních prostředků nebo jen dáváte přednost splácení malých částek před zaplacením jednoho velkého obnosu?
Využijte výhodné splátkové programy Cetelem.
Po dokončení objednávky, ve formuláři, který se před vámi objeví, vyplňte všechny informace o vaší osobě, trvalém bydlišti, zaměstnavateli, apod., které požaduje společnost Cetelem pro úspěšné vyřízení úvěru.
Všechny údaje jsou považovány za přísně důvěrné, zadáváte je přímo na stránkách společnosti Cetelem ČR, a.s. Bezprostředně po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte informaci o předběžném schválení či zamítnutí.
V některých případech je žádost ještě dále zpracovávána a předána k dalšímu posouzení. O jeho výsledku vás vždy osobně informujeme.
Dobírka
Rozvoz v pracovní dny od 8:00-17:00 hodin. Kurýr Vás bude dopředu telefonicky kontaktovat a domluví se na době převzetí. Nezastihne-li Vás řidič, doručí zásilku následující den. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. U způsobu doručení na zásilkovnu, se dobírka platí při převzetí zboží na pobočce zásilkovny. Cena dobírky je pro Českou republiku 40,- Kč a pro Slovenskou republiku 2 Eur.